پیام تسلیت ارتحال آیت الله حاج شیخ حسین گرایلی

پیام تسلیت ارتحال آیت الله حاج شیخ حسین گرایلی
۱۴۰۰-۱۱-۰۸
255 بازدید

بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون إذا مات المؤمن الفقیه ثلم فی الإسلام ثلمه لایسدّها الشیء   ارتحال غمبار و اسفبار عالم ربانی، حکیم عالیقدر، صاحب مآثر سنگین و آثار گرانقدر، حضرت آیت الله حاج شیخ حسین گرایلی را به محضر مبارک حضرت بقیه الله «ارواح من سواه فداه» و جامعه […]

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

إذا مات المؤمن الفقیه ثلم فی الإسلام ثلمه لایسدّها الشیء

 

ارتحال غمبار و اسفبار عالم ربانی، حکیم عالیقدر، صاحب مآثر سنگین و آثار گرانقدر، حضرت آیت الله حاج شیخ حسین گرایلی را به محضر مبارک حضرت بقیه الله «ارواح من سواه فداه» و جامعه روحانیت و حوزه‌های علمیه، به ویژه حوزه علمیه خراسان و همه شاگردان و علاقه‌مندان ایشان و بیت شریف و مکرّم آن یادگار فقاهت عزّت‌آفرین اسلام تسلیت و علوّ منزلت آن دوست رحیل را از خدای سبحان مسئلت می‌نمایم.

این عالم فاضل با سلوک معنوی و اخلاقی و مجاهده علمی، خود را به مکارم اخلاق و صلابت و اتقان علمی آراسته ساخت و شاگردان بسیاری را از بینش و دانش خود مستفیض و بهره‌مند گرداند.

حضور این عالم پارسا در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی، مردمی از جمله سنگر امامت جماعت حرم مطهر رضوی، مدیریت حوزه علمیه خراسان و نقش آفرینی در صحنه‌های انقلاب اسلامی و همراهی با امامین انقلاب، درس آموز و الهام بخش بوده که یقینا ثمرات آن ماندگار خواهد بود. از خدا می‌خواهیم او را در سایه رحمت جاویدانش قرار دهد و ما را برای دیدن جای خالی آن عزیز، شکیب سازد.

غفر الله لنا و لکم

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد دلبری