این جلسه که با حضورمحمد دلبری رئیس گروه عمران و زیرساخت و دکتر عیدی مدیر عامل شرکت عمران و توسعه رضوی و هچنین هیئت مدیره اصناف بازار امام رضا (ع) و صاحب نظران حوزه معماری و مهندسی در محل دفتر بازار برگزار گردید.
دکتر دلبری طی بیاناتی اعلام نمودند: در راستای ساماندهی و بهینه سازی بازارها و حفظ و صیانت از موقوفات و سرمایه های آستان قدس ضرورت رعایت حقوق طرفین الزامیست . وی همچنین با تاکید بر رعایت اصول ایمنی نسبت به رعایت تکریم مردم و زائرین و کسبه و بازاریان محترم ، عنوان داشت هرچند ویروس منحوس کرونا مشکلاتی برای بازاریان و کسبه ایجاد نموده لکن با مساعدت و عنایت تولیت محترم کمک هایی به مستاجرین صورت گرفت . ایشان به عوامل اجرائی تاکید کردند باید از فرصت پیش رو برای بازسازی و تعمیرات بازارهای متعلق به آستان قدس استفاده کرد. به ویژه بازار امام رضا (ع) که با قدمتی بیش از ۴۵ سال یکی از مهمترین مراکز خرید زائرین و مجاورین بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به شمار می آید ضرورت دارد برای اداره بهتر ، همکاری ها وهم اندیشی های مستمر بین مالکین و مستاجرین و مجموعه مدیریت ادامه یابد.در پایان مقرر گردید جهت کاهش فرآیند ها و تسریع در اجرای امور کمیته ای متشکل از نمایندگان بازاریان و مسئولین ذیربط تشکیل گردد
در این جلسه پیش از سخنان دکتر دلبری هریک از اعضای هیئت مدیره و نمایندگان بازاریان نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل و مشکلات موجود مطرح نمودند.